Hakkımızda

minipazari.com’ un kurulma amacı; Promar Grup’a bağlı olarak bünyesinde bulunan ikinci el mini iş makinalarını sergilemektir. Bu süreçte artan talep ve müşterilerimizin yönlendirmesiyle mini iş makinalarını satmak veya kiralamak isteyen müşterilerimizin iş makinalarını sergileyebileceği bir 2.el ilan sitesi haline dönüştürülmüştür. Aynı zamanda makina alım veya kiralama ihtiyacı olan firma veya kişiler sitemizi ziyaret ederek farklı seçenekleri değerlendirme şansı bulmaktadır. Blog sayfamızdan da yararlanarak ziyaretçilerimizin doğru tercih yapmalarına yardımcı olmayı amaçlamaktayız.

2018 yılında kurulan minipazari.com’ a üye olarak 2.El Mini Ekskavatör (Takeuchi, Kubota, Hitachi, Yanmar, Wacker Neuson, Cat, Bobcat ve  diğer markalar ) 2.El Mini Lastikli Yükleyici ( Volvo, Wacker Neuson, Avant, Schaffer , Luigong ve diğer markalar ) 2.El Nokta Dönüşlü Yükleyici ( Bobcat, Gehl, Case, Cat ve diğer markalar) 2.El Mini Kazıcı Yükleyici ( JCB 1cx, HMK 62ss vb.) ilanlarınızı girebilirsiniz ve takip edebilirsiniz. Aynı zamanda kompakt makina alım veya kiralama ihtiyacı olan ziyaretçilerimiz de detaylı arama gerçekleştirebilir ve ilanları takip edebilirler. İlanların uygunluğu tarafımızca kontrol edildikten sonra minipazari.com da yayınlanacaktır.

Amacımız, alım-satım veya kiralama yapmak isteyen firma ya da kişilerin düşündükleri mini iş makinasını tek bir adres üzerinden kolayca bulabilmelerini sağlamaktır. Bizler bu süreçte müşterilerimize bilinçli ve detaylı danışmanlık yapabilmek adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

  • Promar Ajans Medya Reklam Hizmetleri ve İnşaat Paz. San. Tic. Ltd. Şti.